2017/10/27

Krásny darček k 1. narodeninám/Vianociam od Fisher-Price

Ahoj volám sa Alex. Nedávno som oslávil 1.narodeniny a Vianoce sa blížia. Neviete ako potešiť svoje detičky od 12m-36m? Možno Vám pomôže aj moje testovanie.
https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.html

Je výborné mať staršieho brata, máme toľko spoločných hračiek, stará sa o mňa s láskou, vymýšľame spolu, hráme sa, učí ma aj rôzne nové huncútstva, s ktorými nie je mamička nadšená, ale to patrí k tomu. Najviac ma potešilo, že môj starší braček Ben mi pomáha naučiť sa hrať a odrážať (ťahá ma po celom dome) na mojom novom odrážadle od Fisher-Price Smart stages hovoriaci scooter CZ.

Ako to moje odrážadielko Smart Stages hovoriaci scooter CZ vyzerá?
https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.html

V krabici dlho neostalo, keď sme zbadali, čo tam je, hneď sme ho chceli odtiaľ vytiahnuť a hrať sa s ním. Neskutočne nám scooter urobil radosť.

Skladal sa z týchto častí: základná konštrukcia scootra, riadidlá so svetlom, zabalený kryt na zatvorenie batérií a návod.

https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.html https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.htmlNa scooter sa zacvaknú riadidlá a z bočnej strany sa vložia batérie 2x AA, ktoré nie sú súčasťou balenia a namontuje sa naň bočný kryt. Keď je všetko na svojom mieste začalo sa jazdenie, stláčanie tlačidiel a počúvanie zvukov, piesni v českom jazyku. Scooter je krásne červený, polepený nálepkami s veľkými tlačenými písmenami (abeceda) a číslicami (1-10). Má výbornú stabilitu. Je vyrobený z pevného plastu a jeho stabilitu zlepšuje celkový návrh konštrukcie a tri plastové kolieska. Vpredu je jedno široké a vzadu sú dve úzke čierne kolieska. Riadidlá majú vrúbkovaný povrch, preto sa výborne držia. Sedadlo je široké, dlhé a na konci je ukončené vyvýšeným výbežkom, ktorý ma chráni pred zosunutím zo scootra.  

https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.html
Rozmery cca v cm (výška, dĺžka, šírka).


Ako sa s ním hrám a čo všetko sa môžem naučiť?
Síce ešte neviem sám chodiť, ale nebojím sa si naň sám nasadnúť, sedieť na ňom alebo sa postaviť a stáť. Beník ma vie niekedy aj ťahať a ja sa už pomaličky učím s nožičkami odrážať. Čo chvíľa sa budem na ňom odrážať aj sám. Počas môjho jazdenia sa sem-tam ozývajú zvuky, melódie, pesničky o mojom scootriku samé od seba. Je to veľká zábava.
 

https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.html 


https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.htmlAk chcem dokážem si ich púšťať aj sám, stláčaním tlačidiel a ozývajú z prednej prístrojovej dosky. Týchto zvukov je 51. Na ľavej strane je kľúčik na štartovanie pod ním je nastaviteľná úroveň náučného obsahu 1-2-3, v strede sú zoradené tvary podľa farieb na semafore a na pravo je trúba a pod ňou je vypnutie/zapnutie a dve úrovne hlasitosti. 
Vďaka technológií Smart Stages sa učíme hrou - má tri úrovne. 
1 úroveň POBAVÍME SA - spoznávame tvary, číslice, abecedu.
2 úroveň NAUČÍME SA - tvary, číslice, pieseň o meste, hľadanie správnych tvarov.
3 úroveň POĎME SA HRAŤ - informácie a zvuky o semafore.
 
 
https://simatula.blogspot.sk/2017/10/krasny-darcek-k-1-narodeninamvianociam.html


Vďaka scootriku môžem spoznávať, zvuky, piesne, číslice, písmená, farby, tvary,.... K obľúbeným hračkám od Fisher-Price, ktorú máme doma patrí aj hovoriaci psíček


Určite sa nebudem mýliť, ak by som tvrdil, že hračky od Fisher-Price sú nielen krásne, ale aj veľmi efektívne, s ktorými spoznávate okolitý svet a pomáhajú učiť sa hrou. Melódie a pesničky sú veľmi chytľavé - mamička aj Ben už vedia texty naspamäť. Aj keď ja ešte nerozprávam, pri počúvaní sa rád hýbem do rytmu.
Máš aj ty doma nejakú hračku od Fisher-Price? Neváhaj a povedz mamičke a ockovi, teraz sú dobré akcie.

Krásny deň Alex

Vaša
https://simatula.blogspot.sk/
 


2 komentáre: