Zobrazujú sa príspevky s označením Vankúšikovo. Zobraziť všetky príspevky
Zobrazujú sa príspevky s označením Vankúšikovo. Zobraziť všetky príspevky

2017/04/28

Darček pre kamarátku - opäť vankúšiky:)

Blížila sa oslava. Kamarátka mala narodeniny, nakúpila som košík plných maličkostí (vidieckeho štýlu), ktorý som doplnila vankúšikmi. Levandule nikdy nič nepokazia, práve naopak.


Nabudúce napíšem a spravím foto návod ako si vytvoriť takéto jednoduché vankúšiky.

Krásnu dobrú noc
Vaša


2017/03/20

Vankúšikovo alebo handmade darčeky sú IN

V ,,minulosti,, alebo skôr niekoľko desiatok rokov dozadu, nebolo toľko obchodov, e-shopov s neskutočným množstvom produktov (oblečenia pre deti, hračiek, domácich potrieb, látok ...) ako je tomu teraz.
 Neviem ako vy ale ja rada obdarúvam priateľov darčekmi. Poslednou dobou, nemám čas behať po obchodoch a hľadáte niečo, čo nenájdete, pretože ste veľmi náročná, a nie je to podľa vašich predstáv. 
Áno, spohodlnela som. Ľahšie je, keď zapnem PC, objednám, zaplatím a do pár dní to mám doma. Ale od minulého leta, keď mala kamarátka 40 som  jej skúsila ušiť darček (vankúšiky). Veru, chytilo ma to. 

  Vtedy bola handmade výroba potrebná a v dnešnej dobe je to IN.

Aspoň takto na rýchlo o mojich handmade výrobkov. 

Vaša SiMa 

2015/10/17

Och - stihla som to:) Darček je na SVETE:)

Už dávnejšie som k inšpiráciám/realizáciám nič nenapísala. Veru, nebolo času, ale teraz to vynahradím:)

Pätky na šijací stroj došli. A ja som musela začať makať. Chcela som vankúšiky a prvú deku ušiť na 1. Benove narodeniny. Pár dní pred narodeninami som došila posledný steh na deke. V deň narodenín mohol leňošiť vo svojej staro-novej postieľke. Nie je to ešte ONO. Ale je to moja práca a hlavne z lásky ušitá. 



2015/08/25

Šijem, šijem - pomaličky.

Musím Vám napísať, že šitie na stroji Bernette Chicago 5 je zábava a super relax. ;)
Má veľa programov a neviem sa nabažiť. Pustila som sa do druhého vankúšika, pretože nemám zips.
  


      Som veľmi šťastná:). V piatok som došila - prvú vec v živote. Ale najviac sa teším z toho, že sa vankúšik páčil synčekovi. Hneď robil zvuk koníka, keď ho uvidel a hral sa s ním. Priznávam sa, že som nešila každý deň. (Len keď bol čas a hlavne, keď som mala chuť.) Hurá do ďalšieho vankúšika. (Dúfam, že mi čoskoro pošlú pätky na patchwork a quilt.)