2020/05/16

Naša firmená stránka simatula.sk

SiMatula s.r.o. je Naša rodinná firma (mama SiMa, tata Marián a 4 deti), ktorá vznikla, aby sa mamička na materskej nenudila a mala večernú zábavku.

Ešte predtým ako sa Nám narodila Naša štvrtá dcérka som si ja mamička SiMa plnila sny mať dievčatko a hľadala veci pre dievčatká hlavne šaty, ktoré sa mi páčili a mohla som sa nimi na chvíľu pokochať a ponúkať ich mamičkám. Ale nebolo to všetko také jednoduché ako sa zdá. A od kupovania šiat prešla na písanie blogu. A tak vznikla SiMatula.

Prečo SiMatula? Naša mamička sa volá Simona (Sima) Matulová a dávno si vytvorila blog o Našej rodine s týmto nickom, kde tvorila aj pod týmto nickom recenzie pre pre veľkú českú firmu s detským tovarom ako ich ambasádor. Tento nick si mamička dala aj ako značku na vlastné hand made výrobky, ktoré najmä šila pre Našu rodinu. A tak pri zadaní a vzniknutí Našej firmy sme ani dlho nemuseli rozmýšľať ako sa bude volať.

Prečo sme prišli na trh? Asi sme boli trochu donútení aj našimi chlapcami rastú ako z vody a tiež sa vedia pekne ufúľať a prederaviť kolená, čo je normálne a teda sme začali kupovať (vyhľadávať veci) na rôznych detských bazároch ale nie vždy prišli veci také ako nám napísali a sľubovali predávajúci. 🙁 Preto sme začali pátrať po iných možnostiach, kde by sme zohnali veci na jednom mieste a za rozumnú cenu. A našli sme viac ako sme chceli. A teda v Našej ponuke nájdete outlet, cream a second hand z Anglicka (Next, George, Nutmeg, Tu, Monsoon, F&F baby, M&Co, Pep&Co, …) kde sú vecičky kvalitovo citeľne odlišné ako sú ponúkané v našich obchodoch. Ponuky máme priamo tu na FB skupinke https://www.facebook.com/groups/SiMatula v ALBUMOCH roztriedených podľa veľkosti od 0 (first size) po dospelých. Viac informácií alebo názorné ponuky nájdete TU na Našej stránke.

https://www.facebook.com/groups/SiMatula

Postupne budeme ponuku rozširovať aj o oblečenie pre dospelých.

!Ak nemáte FB profil nevadí kontaktujte Nás na simatula@simatula.sk a my Vám prepošleme ponuky prostredníctvom mailu.

Našu firmu sme obohatili aj o NOVÉ oblečenie (vecičky pre deti) z Anglicka a Španielska. Kde v albumoch sú vecičky roztriedené podľa kategórií (overaly, body, šaty a sukničky, Outfity pre chlapčekov, Outfity pre dievčatká,…) rôznych značiek, ktoré sú kvalitné pre najmenšie detičky do 6 rokov.

https://www.facebook.com/SiMatula/

Viac informácií alebo názorné ponuky NOVÝCH VECÍ nájdete TU na Našej stránke.

Do budúcna by sme sa radi venovali aj vlastným hand made výrobkom našej zn. SiMatula. Opäť by to boli šité vecičky pre Vaše malé detičky.

Prečo si vybrať Nás?

VY STE NA PRVOM MIESTE a PRAVDIVÝ POPIS u Nás nechýba. Sami sme sa niekoľkokrát popálili pri nakupovaní vecí pre naše deti a vieme ako sa mamička s ockom cítia, keď im príde vec, ktorá nevyzerá vôbec ako bolo napísané v popisu. Je to pracné a náročné na čas ale PRAVDIVÝ POPIS je základ.

Nebojíme sa s Vami KOMUNIKOVAŤ . Sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme, poradíme pri výbere alebo aj pomeriame, pretože každá značka má inak nastavené konfekčné veľkosti. Samozrejme máme radi z Vašej strany férovosť, ak už o vecičky nemáte záujem treba Nám napísať aby sme ich mohli posunúť ďalším záujemcom.

Prosíme Vás, ak by sa vyskytla nepríjemnosť, že sa Vám na vecičkách niečo nepáči, nepasuje, nesedí Vám kontaktujte Nás a spoločne to vyriešime.

Ďakujeme za prečítanie a dúfame, že s vecičkami od Nás budete Vy a Vaše deti spokojné.

Vaša SiMatula

0 komentáre:

Zverejnenie komentára