2015/07/27

Môj nový kamarát pán Skip


           Na tento deň sa moja mamička neskutočne tešila. Áno je to tu. Prišla jej SMS od kuriéra, že nasledujúci deň nám príde prvý testovací balíček z internetového obchodu Feedo.cz/Feedo.sk. Na môj veru bola plná očakávania, ako keď ma prvýkrát uvidela na sone, v pôrodnici,... alebo u Feedo objednala veľa vecí (najmä plienky). Jej popôrodná sentimentálnosť sa opäť prejavila. V noci od samej radosti nemohla zaspať a JA? Tiež som nespal ale dôvodom boli rastúce zúbky. Po prebdenej noci som bol ráno veľmi mrzutý tak ma moja mamička uviazala do šatky a spoločne sme išli von čakať pána kuriéra. Ako sa blížil čas dodania balíčka ja som si u mamičky zdriemol (skôr zaspal a prespal odovzdanie balička). Ale moja chvíľa prišla, keď som držal balíček v ruke a začal kontrolovať, či meno adresáta je správne, nie je poškodený obal, produkt. Všetko bolo v poriadku. Musím uznať, že Feedaci vedia vždy tovar pekne zabaliť aby sa obsah vo vnútri nepoškodil. 
Prvý dojem - wau onemel som od úžasu a len sledoval hračku v krabici. To je môj nový kamarát. Keď som ho vytiahol zistil som, že je ľahučký, mäkučký a krásne sfarbený. Hneď dostal aj pomenovanie ako moje ostatné hračky. Volá sa pán Skip. Hračka odfotografovaná na stránke zodpovedá reálnej hračke. Veď môžete sami porovnať.
                ŽelvičkaFeedo.cz 
              KorytnačkaFeedo.sk

Informácie o hračke sú napísané na druhej strane v českom aj slovenskom jazyku. Zloženie, rozmery výrobku, varovania a zásady správnej manipulácie či údržby. Prať len v studenej vode, nechať voľne vysušiť vo vise na šnúre, nesušiť v sušičke!

Pán Skip sa skladá z troch častí a dokážem sa s ním dlhšie hrať. Vďaka svojmu spracovaniu je táto hračka vhodná pre deti od 0m+.

           Prvá časť je plastový klip na zavesenie hračky na kočiar (madlo, striešku), autosedačku. Ja mám na kočiari robustné madlo a teda mamička radšej nepokúšala a Skipa pripevnila s krúžkami Bright Starts Hryzačka krúžky Oball, čo uľahčilo prichytávanie. Klip je z kvalitného plastu a má zaoblené hrany.


           Druhá časť je Pán Skip - teda korytnačka, vyrobený z polyesterového vlákna. Na dotyk je príjemný, mäkučký. Pán Skip je precízne ušitý a do detailov prepracovaný. Na svojom farebnom a materiálovo rôznorodom pancieri je všité malé zrkadielko, ktoré má ochrannú fóliu aby sa nepoškodilo. Bolo treba dať fóliu dole aby hračka bola pre mňa bezpečná. Pri pohybe Pána Skipa som zistil, že má v sebe ukrytú nežne zvoniacu hrkálku. Pán Skip nebol nadšený, keď som ho zo začiatku chytal a naťahoval jeho chvostík alebo si masíroval ďasná s jeho hlavou. (Pozor, keby bola hračka staršia, opotrebovaná hraním, mohlo by dôjsť k uduseniu.) No nakoniec som na to prišiel, že drevená korytnačka zavesená na pánovi Skipovi je oveľa lepšia na masírovanie ďasien a hryzenie.


           Tretia časť je drevené hryzátko v tvare korytnačky, vyrobené z kvalitného, tvrdého, výborne opracovaného a nalakovaného dreva. Na obrázku vyzerá byť tenké, ale v skutočnosti je hrubé 1,1 cm. Dobre sa uchopuje pretože má v strede kruhový otvor a hrany sú oblé. Pomáha mi pri bolesti rastúcich zúbkov alebo masírovaní ďasien.


Skip je akurát veľký, zakryje roztvorenú ruku môjho ocka.
Rozmer v cm pána Skipa od plastového klipu po koniec drevenej korytnačky:

 

Meno mojej korytnačky Skip je odvodené od názvu výrobcu Skip Hop (pozri si Skip Hop Feedo.cz alebo na Skip Hop Feedo.sk), ktorý vyrába aj iné zvieratká na kočiarik a tu sú:

 
KrokodílFeedo.sk                           Psík  Feedo.sk                    PapagájFeedo.sk 
KrokodýlFeedo.cz                                        PejsekFeedo.cz                            Papoušek Feedo.cz 


Pod touto značkou sa vyrábajú aj hracie deky, detské riady, batôžteky pre najmenších, tašky na prebaľovanie s príslušenstvom pre mamičky. Zvieratká majú krásny vzhľad, majú príjemné farby, tvar je podobný zvieratku, ktoré hračka prezentuje (ježko je hnedý, korytnačka zelená,...). Dieťa ale aj dospelý hneď vie identifikovať o aké zvieratko sa jedná. No, nie sú to krásne vecičky od Skip Hop. Aké máš s nimi skúsenosti TY (malý kamarát alebo kamarátka)? Vyskúšaj túto značku aj ty. Ja Ben a moja mamička Simona sme s ňou veľmi spokojní :)


Internetový obchod Feedo má aj svoj vlastný blog.feedo.sk/blog.feedo.cz, ktorý má veľa zaujímavých článkov pre tehuľky, mamičky s malými babätkami (rady, tipy, recepty, výchova) a tiež obsahuje recenzie a testovanie produktov (Nákupný poradca/Nákupní rádce).

0 komentáre:

Zverejnenie komentára